Краснопільська районна державна адміністрація   оголошує конкурс відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету  часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими  у державних банківських установах.

Право на отримання компенсації мають фізичні особи-підприємці та малі  підприємства, які отримали кредити у державних банківських установах,   здійснюють діяльність на території району не менше  1 року.  Для участі у конкурсі суб’єкту малого   підприємництва необхідно в термін з 16 жовтня  до 16   листопада     2018 року подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна,3 e-mail: fondsumy@gmail.com) документи, передбачені “Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах» (додаток 2 до Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Краснопільському районі на 2017-2019 роки, який розміщений на сайті Краснопільської районної державної адміністрації в розділі «Підприємництво”).

При цьому повідомляємо, що засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, відбудеться  4   грудня    2018 року о 10 годині в залі засідань управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської районної державної адміністрації, за адресою смт Краснопілля, вул. Мезенівська,1.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14