У 2018 році ПриватБанк запропонував своїм клієнтам відновлену програму іпотечного кредитування. Крім зниженої відсоткової ставки на іпотеку, з’явився новий вид кредитування – кредит під заставу нерухомості. Все більше сумчан, які наважуються змінити своє життя, звертаються саме за цією позикою. Безпечно і оперативно отримати кошти на будь-які цілі пропонує Сумська філія ПриватБанку, скориставшись кредитом під заставу нерухомості.

Отримати кошти можна як під заставу квартири, так і приватного будинку. Клієнт може взяти у розстрочку від 100 тисяч до мільйона гривень. Втім, сума кредиту не повинна перевищувати 50 % від вартості нерухомості згідно з оцінкою суб’єкта оціночної діяльності.

Відсоткова ставка – 20,9 % річних, а максимальний термін кредитування – 5 років.

Заявку на отримання кредиту під заставу нерухомості можна подати на офіційному сайті ПриватБанку або ж, звернувшись до будь-якого відділення банку. Фахівці нададуть вичерпну консультацію з приводу умови кредитування, а також допоможуть оформити необхідні документи.

Банк гарантує повний юридичний супровід угоди, а також дотримання всіх законів України під час її укладення. Жодних додаткових прихованих комісій або страхувань.

За більш детальною інформацією можна звернутися у будь-яке відділення ПриватБанку на Сумщині або отримати консультацію у фахівця за телефоном (050) 285 15 33 Володимир Рудяк.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14