До уваги представників інститутів громадянського суспільства, молодих ініціативних людей, які хочуть реалізувати свої цікаві ідеї !!!  

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2019 рік

Конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формі з 30 березня до 23 листопада 2018 року щоденно, крім суботи та неділі з 8-00 до 17-15 години, п’ятниця з 8-00 до 16-00 години за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 29, ІV поверх, 65 каб., тел. (0542) 61-09-69.

Перелік пріоритетних завдань, на реалізацію яких повинні спрямовуватися проекти інститутів громадянського суспільства, що подаються для участі у Конкурсі для отримання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році

  1. Формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання— здійснення заходів, спрямованих на відродження національно-патріотичного виховання, утвердження громадянської свідомості і активної життєвої позиції молоді.
  2. Здоровий спосіб життя молоді— здійснення заходів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді.
  3. Розвиток неформальної освіти— здійснення заходів, спрямованих на набуття молодими людьми знань, навичок та інших компетентностей поза системою освіти.
  4. Зайнятість молоді— створення умов та здійснення заходів, спрямованих на працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді).
  5. Партнерська підтримка молоді, що проживає на тимчасово окупованій території України, та внутрішньо переміщених осіб— здійснення заходів, спрямованих на соціальне становлення та підтримку молоді з числа внутрішньо переміщених осіб (зазначений пріоритет на рівні області впроваджуватиметься та підтримуватиметься в разі наявності реальної потреби та актуальності).

Проекти мають бути обласного рівня, тобто забезпечення участі у проекті осіб з більш як половини районів області або поширення результатів проектної діяльності на більшу половину районів.

 

  1. Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу.
  2. Тепер не потрібно брати документ про включення до реєстру неприбуткових організацій. Також не потрібні копія статуту та свідоцтва про реєстрацію громадської організації.
  3. Відкритий захист конкурсної пропозиції здійснюється державною мовою
  4. Проект не може бути одночасно підтриманий іншими організаторами конкурсів за рахунок бюджетних коштів (наприклад за кошти державного або міського бюджетів).
  5. Власний внесок має становити не менше 15 %

 

Контактна особа в Краснопільському районі: Рудоман Ольга Іванівна – методист з питань молодіжної політики відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА, тел.: 71787

Контактна особа в м. Суми: головний спеціаліст відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, тел.: (0542) 61-09-69.

Більш детальна інформація на сайті:Управління молоді та спорту – Сумська обласна державна адміністрація molod.sm.gov.ua/

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14