Впродовж десяти днів понад дві тисяч військовозобов’язаних відточували навички з територіальної оборони. Долучилися до них працівники органів місцевого самоврядування і державної влади разом з головою облдержадміністрації Миколою КЛОЧКОМ

«Ці десятиденні навчання проведені на високому рівні. Сумська бригада територіальної оборони продемонструвала не лише витривалість і мужність, а й військову згуртованість, єдність і готовність захищати свою область», – зазначив Микола Клочко.

Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ, який також безпосередньо брав участь у зборах, наголосив на якісному підборі кадрів для бригади та готовності учасників навчань стати у будь який час на захист держави.

За словами начальника обласного управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталія ТИМОШЕНКА, завдяки спільній злагодженій роботі місцевих органів влади та органів військового управління, не було ніяких надзвичайних подій та позаштатних ситуацій, а підрозділи бригади були укомплектовані на 100%.

2

Навчання проходили у шести районах Сумщини: Сумському, Роменському, Конотопському, Охтирському, Глухівському та Шосткинському. Усіх резервістів забезпечили військовим одягом, харчуванням, належними побутовими умовами, медичним та транспортним обслуговуванням, у чому особисто переконався Командувач Сухопутних військ генерал-полковник Сергій ПОПКО.

За результатами проведених зборів найкращих бійців відзначили та представили до присвоєння чергового військового звання.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14