10 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради, яке провів заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Лавріненко.

Під час засідання було обговорено 9 питань і прийнято відповідні рішення. Це зокрема: «Про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2018 року»; «Про надання дозволу на встановлення пам’ятної дошки Олега Скрипки» в с. Чернеччина; «Про тарифи на теплову енергію по підприємству ТОВ «Теплоенерго»; «Про надання дозволу на видалення зелених насаджень» та інші.

2

З метою розширення послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради, а саме: реєстрації народження, реєстрації шлюбу та смерті, членами виконкому було прийнято рішення «Про покладення обов’язків по державній реєстрації актів цивільного стану та призначення відповідальної особи за облік, зберігання та витрачання бланків свідоцтв, що видаються органами державної реєстрації актів цивільного стану».
Також члени виконкому затвердили проектно-кошторисну документацію реконструкції мережі вуличного освітлення та надано дозвіл на встановлення зупинки громадського транспорту в смт Краснопілля.

Інф. селищної ради.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14