08-09 жовтня 2018 року у м. Полтава начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Інна Лісун та головний спеціаліст відділу Олександр Щербак взяли участь у першому практичному семінарі для представників ОТГ – партнерів в рамках продовження реалізації проекту  «Енергоефективність у громадах II», що впроваджується в Україні за дорученням уряду Німеччини компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом і його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

2

Даний проект націлений на допомогу громадам у запроваджені сталого енергетичного розвитку, ефективного енергетичного менеджменту, що дозволить зменшити витрати на енергію та направити кошти для життєво важливих інвестицій у комунальні послуги та соціально-економічний розвиток.

Крім того, ефективне використання ресурсів та зосередження уваги на стійкій енергетиці є конкретними кроками до кліматичних цілей та підвищення якості життя в цілому.

Інф. селищної ради

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14