В цьому році одним з пріоритетних напрямків діяльності Краснопільської селищної ради в сфері житлово-комунального господарства було проведення водопровідно-каналізаційних робіт.

Зокрема, триває реконструкція водопровідних мереж по вул. Перемоги, вул. Слобожанській в смт Краснопілля. Наразі здійснено заміну водопровідної арматури на ділянці протяжністю 900 м. Також Краснопільською селищною радою спільно з АФ «Тур’янська» на умовах співфінансування проведено капітальний ремонт водопровідних мереж по вул. Паркова в смт Угроїди протяжністю 343 м. та в с. Петрушівка протяжністю 185 м. Розпочато поточний ремонт проблемного відрізку водомережі в с. Хмелівка, де на даний час роботи проведено на ділянці протяжністю 400 м. Загалом по даному об’єкту в цьому році планується провести робіт протяжністю більше одного кілометра.

Крім того, ТОВ «Теплоенерго» проведено очистку біоставків від мулу, ревізію технологічного обладнання КНС. Та на даний час розробляється проект по реконструкції очисних споруд в смт Краснопілля.

Інф. селищної ради

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14