Активну та цілеспрямовану молодь привітав заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА під час відкриття VІІІ обласного турніру юних економістів

Вісімнадцять учнівських команд закладів загальної середньої освіти з усієї області розпочали змагання за першість у сфері економічних знань, вмінні швидко та креативно вирішувати задачі та проблеми у сфері економіки. На турнір завітали учні з Сум, Конотопу, Охтирки, Краснопілля та Великої Писарівки.

За словами Миколи Подопригори  участь у цьогорічному турнірі бере майже сотня обдарованих школярів, які цікавляться економічною проблематикою, в майбутньому прагнуть змінити економічну ситуацію в Україні на краще. Такі заходи дозволяють отримати досвід командної гри, що є надзвичайно важливим у сучасному світі.

До вітального слова також долучилась директор Інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету Ірина Д’ЯКОНОВА, яка зазначила, що цей турнір – маленьке життя, яке започатковує нові знайомства, спонукає до спільних зусиль та плідної співпраці.

Протягом трьох днів члени команд матимуть змогу продемонструвати свої уміння та навички ставити і формувати конкретні цілі та вирішувати завдання, вміння працювати з науковою літературою, відстоювати свою думку та володіти культурою ведення наукової полеміки, що є невід’ємною складовою у сучасному житті.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14