Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук провів зустріч з Генеральним Секретарем благодійного фонду «Карітас Україна» Дзвениславою Чайківською.

Карітас України входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі. Протягом майже 25 років сотні тисяч українців отримали матеріальну, соціальну, психологічну та юридичну допомогу завдяки роботі фонду. Робота Карітасу України сфокусована на 5 основних напрямках: допомога дітям, молоді та сім’ям, які перебувають у кризі, охорона здоров’я, допомога людям з особливими потребами та ряд інших напрямків. Саме між міжнародним фондом та Посольством Японії в Україні у січні 2017 року була підписана угода на постачання медичного обладнання Краснопільській ЦРЛ.

Під час розмови селищний голова розповів про Краснопільську громаду та її діяльність, про проекти над якими зараз працює Краснопільська ОТГ, ознайомив пані Дзвениславу з роботою апарату селищної ради. Юрій Яремчук висловив сподівання щодо перспектив подальшого співробітництва між Фондом та громадою в рамках різних програм та проектів.

Інф. селищної ради

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14