20 жовтня, виповнилося 26-та річниця з дня створення Сумського прикордонного загону.

Напередодні прикордонники Сумщини провели урочисті заходи, які відбулися на стройовому плацу управління загону. Участь у заходах взяли персонал загону на чолі з начальником загону полковником
Олександром Мейко, ветерани-прикордонники.

Вітаючи присутніх з черговою річницею з дня створення загону, начальник загону полковник Олександр Мейко подякував військовослужбовцям прикордонного загону, які сумлінно виконують свої службові обов’язки в умовах підвищеного навантаження, щоденно доводячи, що вони є професіоналами своєї справи.

2

Також зі словами привітання до персоналу звернулися колишні начальники прикордонного загону полковник у відставці Юрій Лозинський та полковник запасу Вадим Легкодух.

3

Учасники заходу схилили голови перед прикордонниками, які поклали своє життя захищаючи рідну землю, тими, хто трагічно загинув при виконанні службових обов’язків.

4.jpg

За вагомий внесок у забезпечення надійної охорони державного кордону України, сумлінне виконання службових обов’язків, старанність, ініціативу, самовідданість, високий професіоналізм та з нагоди 26-ї річниці створення Сумського прикордонного загону  військовослужбовців та працівників загону було заохочено правами Голови Державної прикордонної служби України, начальника Східного регіонального управління та начальника Сумського прикордонного загону.

 Підготував Роман Ткач

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14