Шановні потенційні передплатники нашої газети. Вкотре раді повідомити Вам, що крім цікавої і потрібної газети у вас є ще й інший інтерес: участь у розіграші  призів серед тих, хто передплатив “Перемогу” на рік.

2

ОТОЖ НА СЬОГОДНІ МАЄМО ДЛЯ РОЗІГРАШУ  НАБІР ЯКІСНОГО НАСІННЯ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР, СЕКАТОР САДОВИЙ ТА ЕЛЕКТРОННІ ПОРТАТИВНІ ВАГИ ВІД МАГАЗИНУ «АГРО-С»

4

 ОКУЛЯРИ ДЛЯ РОБОТИ ЗА КОМП’ЮТЕРОМ ВІД ПП «ФУРСОВ М. М.»

 3

НАБІР ПО ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМ ВІД ЗАКЛАДУ «МОЯ ПЕРУКАРНЯ» (далі буде)

А ЩЕ МАЄМО ДЛЯ РОЗІГРАШУ МАШИНУ ДРОВ, ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ВІД ТОВ «БАНСАЛ» ТА МІКРОХВИЛЬОВУ ПІЧ ВІД НАШОЇ ГАЗЕТИ. ДАЛІ БУДЕ…

ВАШ ПРИЗ – НАША РЕКЛАМА!

Не баріться, будь ласка, з передплатою на 2019 рік. Час минає швидко,   і з 1.01.2019 р. ви можете залишитися без улюбленої газети.

Запрошуємо до співпраці підприємців, товариства, прихильників газети. Ви надаєте призи для наших передплатників, а ми вам безкоштовну рекламу. ВАШ ПРИЗ – НАША РЕКЛАМА! Більше того вашу рекламу ми безкоштовно продублюємо на сайті “Краснопілля. Край Слобожанський”, що збільшить аудиторію ваших потенційних клієнтів. Якщо така пропозиція когось зацікавила – телефонуйте 7-12-80, 7-13-64 або 050-064-94-14.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14