Аграрна партія України візьме активну участь у президентській і парламентській виборчих кампаніях 2019 року та сформує власну фракцію у Верховній Раді

19 жовтня 2019 року в місті Києві у конференц-холі Чемпіонів «НСК «Олімпійський» відбувся XV черговий з’їзд Аграрної партії України, у роботі якого взяли участь майже 7 тисяч членів партії.

На з’їзді були розглянуті та прийняті рішення щодо підсумків процесу самоочищення, коли вперше в Україні в демократичний спосіб відбулась заміна корумпованого голови партії. Дуже важливим є той момент, що цей процес ініціювали знизу  – ініціювали первинні партійні організації. Аграрна партія вперше в сучасній політичній історії України в демократичний спосіб позбавилась від представників олігархів, які розглядали Партію як інструмент власного збагачення та здійснення хворобливих кар’єрних амбіцій.

2

Голова Аграрної партії України Юрій КРУТЬКО, фермер із Кіровоградщини, керівник «Аграрної Самооборони України», що захищає фермерські господарства від рейдерів.

З’їзд Аграрної партії – це новий етап політичного зростання та політичної зрілості, коли Партія, пройшовши випробування, стала набагато міцнішою. І зараз націлена на активну участь у політичному житті країни, гідному представлені інтересів селян (та всіх громадян України) на всіх рівнях державної влади. Адже лише аграрна більшість на державному рівні зможе вирішити найскладніші завдання. Одне з головних завдань Аграрної партії України  – створення такої агарної більшості.

3

На Зїзді були сформовані керівні органи партії, обрані члени Політичної ради і Центральної контрольно-ревізійної комісії, переобрані заступники Голови Партії, ними стали Іван Чайківський (голова Тернопільської обласної організації АПУ), Сергій Гайдай (голова Чернігівської обласної організації АПУ), Олег Корбан (голова Київської обласної організації АПУ), Володимир Федоренко (голова Житомирської обласної організації АПУ), Володимир Євдокимов і Алім Міщук.

4

У роботі XV з’їзду Аграрної партії України взяли участь майже 7 тис. членів партії

Також розпочався процес роботи над новою редакцією Статуту партії та проведення праймерізу (внутрішнього конкурсу) щодо обрання в майбутньому голови партії. Було розглянуто питання стратегії участі Партії у виборах до ОТГ, президентській та парламентській виборчих кампанії 2019 року.

Нинішній голова партії Юрій Крутько, виступаючи перед делегатами з’їзду, зазначив, що партія відкриває нову сторінку своєї діяльності й головне завдання Аграрної партії – сформувати власну парламентську фракцію.

«Сьогодні від нас залежить не лише майбутнє нашої партії, але й всієї України! Аграрна партія – новий потужний гравець в політичному житті країни. Аграрна партія – розпочинає новий етап своєї діяльності й має амбітні цілі. Тактичні завдання – отримання високих результатів на виборах до ОТГ, що мають пройти згідно рішення ЦВК 23 грудня 2018 року в 125 об’єднаних територіальних громадах. Стратегічне завдання – проходження до Верховної Ради й формування власної фракції!» – зазначив голова Аграрної партії України Юрій Крутько.

 Сергій КАРПЕНКО, голова Сумської обласної організації Аграрної партії України:

5

«Сумська обласна партійна організація входить до п’ятірки найпотужніших обласних організацій по країні, наша партійна сила представлена  достатньою кількістю депутатів в місцевих радах, ми вже який рік поспіль беремо активну участь у виборах до місцевих громад і маємо тут хороші результати. Так само, будемо брати участь у виборах 23 грудня 2018 р. в чотирьох громадах Сумської області – Путивльська та Білопільська міські ОТГ, Річківська та Синівська сільські громади (відповідно – у Білопільському та Липоводолинському районах). Маємо впевненість, що й на цих виборах хорошу підтримку в місцевих громадах. Звідки така впевненість? У Аграрній партії багато сильних місцевих товаровиробників – фермерів, підприємців-аграріїв, котрі не тільки працюють в сфері сільгоспвиробництва, а й переробки, у промисловості. Вони є локомотивами нашої вітчизняної економіки, а ще сплачують податки до бюджетів місцевих громад, дбають про розвиток та благоустрій рідних сіл та містечок. У них – неабиякий авторитет серед місцевих громад!»

Андрій ДВОРНІЧЕНКО

 

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14