Жителі села Верхня Сироватка бідкаються, що маршрутні автобуси, які проїжджають селом у напрямку Краснопілля, перестали забирати пасажирів біла зупинок і часто не виїжджають на рейси. Через що селяни не можуть вчасно доїхати на роботу в Суми в ранковий час пік (з 6 до 8 ранку).

Раніше жителі Верхньої Сироватки виїжджали на роботу маршрутками, що йдуть транзитом на Краснопілля, а тепер вони просто проїжджають селом. Місцеві ж маршрутки (Нижньосироватські) в жахливому стані: водії самостійно закривають і відкривають двері,  дірки в підлозі,  салон заливає дощем і снігом.

«У нас постійно  якісь проблеми з маршрутками: сьогодні вони їдуть, завтра не їдуть. Сьогодні вони зупиняються, завтра не зупиняються. Ніби ми живемо не в 21 столітті. Телефонуємо сільському голові  — вона або не піднімає слухавку, або каже, що від неї нічого не залежить. Телефонуємо начальнику управління інфраструктури Сумської ОДА Володимиру Дудченку  — він також нічого не знає», -з говорить мешканка села Яна.

2

Мешканці кажуть, що 24 жовтня Володимир Дудченко затвердив постанову, в якій говориться, що автобуси Краснопільського напрямку мають право зупинятися тільки на одній зупинці на вулиці Гагаріна в центрі села. Але село простягається на кілька кілометрів, і жителям важко йти до центру, особливо взимку.

Люди нарікають, що ніби сільський голова Алла Александрова, погрожуючи перевізникам штрафом в сумі 1 700 гривень, заборонила брати пасажирів з цього села. Але вона говорить, що селяни вчасно виїжджають на роботу в місто.

«Вже три дні у нас проводиться комісійний виїзд і вивчення питання щодо перевезення пасажирів в час пік вранці. Вчора я особисто була на цьому виїзді, і ми перевіряли, за яким розкладом  рухається перевізник 154 маршруту і ті, які йдуть через Верхню Сироватку транзитом. І ми побачили, що абсолютно всі люди були вивезені на роботу», — говорить Алла Александрова.

Мешканці села зверталися й до перевізника, вона коментує цю ситуацію так.

 «Мене попросили виїхати на маршрут, бо не було перевізника, я виїхала.  Що їм ще потрібно? Завтра я можу не виїжджати, і скоріше за все так і буде. Залишаться без перевізника», — повідомила Тетяна Масюк.

Галіна Корявко

http://sts.sumy.ua/society/zhiteli-verhnoyi-sirovatki-mozhut-zalishitisya-bez-marshrutnogo-avtobusa-do-sum.html