Починаючи з 1 листопада до весняно-літньої заборони на зимувальних ямах забороняється любительське, спортивне та промислове рибальство в 21 області України, в тому числі і Сумська область

Це передбачено Законом України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів».

Держрибагенство закликає всіх рибалок-любителів, рибалок-спортсменів та рибалок-промисловиків дотримуватися заборони на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах. В разі виявлення порушень особи будуть притягнуті до відповідальності відповідно до норм діючого законодавства.

Нагадаємо, зимувальна яма – місце масового скупчення риб у заглибленнях дна річок і озер в зимовий період. При зниженні температури у водоймах нижче 8 градусів починається зимова міграція до місця зимівлі. У риби різко знижується активність, практично повністю припиняється споживання їжі, уповільнюється інтенсивність росту, знижується частота сирцевих скорочень, сповільнюються реакції та подразники. Для збереження рибних ресурсів згідно із Правилами рибальства у зимовий період, Управлінням Державного агенства рибного господарства у Сумській області вводиться заборона на лов риби на зимувальних ямах.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14