У рамках соціального проекту, з метою надання соціально-правової допомоги пенсіонерам області, Сумська філія ПриватБанку спільно зі спеціалістами управління Пенсійного фонду України в місті Суми проводять консультації у форматі “мобільного соціального офісу”. Виїзди спеціалістів у відділення ПриватБанку проводяться згідно із встановленим графіком.

Отримати консультацію з різних нагальних питань мають можливість усі сумчани. Питання, з якими вони звертаються до фахівців “мобільного соціального офісу”, стосуються умов та порядку нарахування пенсії за віком, фактичного робочого стажу, строків оформлення пенсії та іншого, що турбує як пенсіонерів, так і людей, котрі незабаром виходять на пенсію. На всі поставлені питання пенсіонери та клієнти ПриватБанку отримують вичерпні відповіді.

“Як показала практика, функціонування “мобільного соціального офісу”, як пересувного інформаційно-консультативного пункту – це реальна допомога для наших клієнтів і головне – для пенсіонерів, – говорить керівник напрямку впровадження соціальних програм Сумської філії ПриватБанку Наталья Серебренникова. – Так, найближчий виїзд спеціалістів Пенсійного фонду відбудеться 16.11.2018 року у відділення за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 4”.

Довідка: ПриватБанк обслуговує пенсіонерів із 2000 року. Згідно з даними Пенсійного фонду України, кожному четвертому пенсіонеру держава перераховує кошти за допомогою пенсійної картки ПриватБанку. Загальна кількість пенсіонерів в Україні становить близько 12 млн. Сумська філія ПриватБанку наразі обслуговує понад 200 тис. активних пенсійних карт. Відкрити пенсійну картку безкоштовно можна в будь-якому із 60 відділень Сумської області.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14