23-26 жовтня на базі Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України (м. Львів) відбувся чемпіонат прикордонного відомства з поліатлону.

У змаганнях взяли участь 25 команд від усіх органів охорони державного кордону Держприкордонслужби. Військовослужбовці змагалися в таких видах спорту як плавання, стрільба, підтягування на перекладині, біг на 60 та 100 метрів, біг на витривалість (1000, 2000 та 3000 метрів) та метання гранати.

2

За результатами змагань перемогу серед команд групи «Б» здобула команда Сумського прикордонного загону. Друге та третє місця відповідно посіли команди ОКПП «Київ» та Чернівецького прикордонного загону.

В особистому заліку перші місця у своїх вікових групах здобули старший прапорщик Сергій Ніколаєнко та старшина Дмитро Ліфінцев. Старший прапорщик Михайло Сезон посів третє місце, а прапорщик Маріанна Гончарова – четверте.

Слід відмітити, що у минулому році команда Сумського прикордонного загону також здобула перше місце в даному виді спорту.

Вітаємо наших колег з перемогою!

 Підготував Роман Ткач

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14