Стартував Адреналіновий тиждень офлайн. Це був незвичайний тиждень по всіх параметрах.
Він проходив не 7 днів, а 3.
не на Хортиці, а в Сумській області.
Не під відкритим небом, а на Козацькій Січі.
Вибір місця – не випадковий. Тут, на Слобожанщині, ніколи не було кріпацтва. Тут завжди жив і живе Дух Свободи. Ми відчули це відразу!

9

Адреналінова пригода почалася з квесту  крейдяними горами, мета якого – знайти їжу! Довго (близько 3 годин), з складністю, але їжа була знайдена, а голод вгамовано. Перше випробування пройдено!

6

7

10

Потім був перехід по полях, по городах, по лісу, по болотистій місцевості і по річці. Наступний виклик – перебратися через річку. Було страшно, були сльози, була невпевненість … Але колосальна підтримка один одного  допомогла подолати це кожному!

Нарешті, ми в пункті призначення – в таборі, точніше, в Січі. Тут все по-справжньому. По-справжньому  радо, тепло, автентично. Будинки, світлиця, стайні, мотузковий парк і, звичайно, козаки. А ще різноманітність осінніх фарб  – краса природи неймовірна.

Ми встигали і захоплюватися, і дивуватися. Дивуватися тому, що підготували тренери.  Яким буде наступний тренінг, лекція, випробування, не знав ніхто. Ось ти смакуєш смачним козацьким обідом, а через півгодини відчуваєш свої можливості  до межі. Кожен учасник отримав козацьке ім’я, іменний жетон і подарунки від місцевих жителів. А ще неосяжний багаж вражень і емоцій, навичок і знань.

4

3

8

Здається тут було все: ходіння по склу та розпеченому вугіллю, зарядка і купання в річці (і це в жовтні !!!), вогняне шоу від козачки Іскри і ще стільки, скільки можна зрозуміти, лише побувавши тут.

2

До Адреналіну багато учасників не знали один одного. Після нього стали майже рідними.

5

Нам не хотілося прощатися, адже ми зрозуміли, що таке команда і підтримка. А ще подолали страхи і отримали безцінний  досвід, знання і вміння.  Дякуємо всім, хто був з нами!

https://www.facebook.com/HrunivskaSich/

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14