Шановні друзі. Запрошуємо Вас на безкоштовний бізнес-семінар, який відбудеться 2 листопада у м. Суми за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1, конгрес-центр Сумського державного університету.

“Бізнес-Інкубатор” – безкоштовний семінар для власників малого та середнього бізнесу, підприємців-початківців та активних людей, які тільки планують створити власну справу, обійшов усі міста України і вперше прибув до Сум.

Про що будемо говорити:

“YouTube для бізнесу”

Спікер: Ольга Ексаурова, Project-Manager in U.N.C.L.E.

“Стратегія інтернет-маркетингу для бізнесу”

Спікер: Сергій Желепа, маркетолог академії WebPromoExperts

Проект “Бізнес-Інкубатор” – це освітня платформа для підприємців у рамках національної програми “КУБ” (Країна успішного бізнесу), місія якої – створення екосистеми навчання й підтримки бізнесу, збільшення кількості успішних підприємців. Кожен представник бізнесу може приєднатися до програми й безкоштовно отримати або вдосконалити свої знання.

Тренінги проходять на регулярній основі в різних містах України. Загалом з початку нинішнього року “Бізнес-Інкубатор” вже кілька разів збирав підприємців у Львові, Одесі, Києві, Дніпрі, Кривому Розі, Вінниці, Харкові. Участь у заходах завжди безкоштовна. Слід лише пройти попередню реєстрацію на сайті inkubator.pb.ua. Там же можна обрати і пройти онлайн необхідний курс навчання та слідкувати за анонсами наступних семінарів. Стежити за анонсами нових івентів від Бізнес-Інкубатора можна на сторінці в фейсбуці: https://www.facebook.com/kub.pb.ua/

Більше інформації можна отримати за телефоном (095) 123 27 96; presssu@privatbank.ua

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14