Учні Краснопільської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів відвідали Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України . Першою зупинкою учнів став музейний комплекс, де голова Ради ветеранів МЦШР ДСНС України Андрій Будаков ознайомив з історією та розвитком рятувальної справи, розповів про етапи становлення центру, про підрозділи, їхнє призначення. Слід відмітити, що діти з великим захопленням слухали розповідь екскурсовода, мали змогу переглянути фрагменти відеофільму про будні рятувальників, задати запитання, які їх цікавили.

2

3

4

5
Перебуваючи в класі підготовки фахівців піротехнічної справи, школярі мали змогу на власні очі побачити боєприпаси як часів Другої Світової війни так, на жаль , і сьогодення, які використовуються в зоні ООС. Розповідь Андрія Юрійовича про професійні будні піротехнічного підрозділу схвилювала до глибини душі кожного учня. Якими мужніми, хоробрими та безстрашними повинні бути фахівці – піротехніки, щоб, ризикуючи власним життям, знешкоджувати вибухонебезпечні предмети, уявіть собі це вони роблять майже щодня. Він також вкотре нагадав правила поводження з вибухонебезпечними предметами. Учні мали змогу приміряти захисне спорядження зробити фото на згадку.

Учні дізналися про діяльність та специфіку роботи групи підводного розмінування, познайомилися з водолазним оснащенням, барокамерою, яку використовують водолази для фізичної натренованості та майбутнім басейном.

6

Та найбільше захоплення у дітей викликало спілкування з «чотирилапими рятувальниками». Під дитячі оплески німецькі і бельгійські вівчарки, лабрадори та німецькі курцхаари демонстрували свою слухняність та спритність, роботу по сліду.

7

8
На завершення зустрічі усі бажаючі мали змогу потиснути лапу вірним помічникам рятувальників та сфотографуватися з ними на згадку.
Учні та вчителі подякували за таку пізнавальну та змістовну екскурсію та побажали всім працюючим у Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України здоров’я, наснаги та головне мирного неба над головою.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14