Краснопільська селищна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно, що належить територіальній громаді Краснопільської селищної ради.

            Назва об’єкта оренди, його місце знаходження:

1.  Частина нежитлового приміщення, площею 13,8  кв. м.,  що знаходиться за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 19. Розрахунковий розмір орендної плати на місяць 79,25 грн. з щомісячною індексацією Мета використання – розміщення громадської організації.

Об’єкти  оренди можуть бути передані в оренду для здійснення іншого виду діяльності згідно умов, що будуть визначені у договорі оренди.

            Термін оренди: 2 роки 11 місяців.

Заяви із зазначенням найменування, місцезнаходження та платіжних реквізитів (МФО, код, розрахунковий рахунок) про намір взяти в оренду майно комунальної власності разом із пакетом документів подаються на ім’я селищного голови. Заяви приймаються в приміщенні Краснопільської селищної ради за адресою: смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2, каб. № 5

            Строк прийняття заяв протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення. Кінцевий строк прийняття заяв – 15 листопада 2018 р.(включно).

У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єктів комунальної власності, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду, Краснопільська селищна рада оголошує конкурс на право укладання договорів оренди нежитлових приміщень, що належить територіальній громаді Краснопільської селищної ради.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2, каб. № 5, тел. (05459)7-17-30.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14