Шановні передплатники нашої газети. Вкотре раді повідомити Вам, що крім цікавої і потрібної газети у вас є ще й інший інтерес: участь у розіграші  призів серед тих, хто передплатив “Перемогу” на рік.

Тож сьогодні маємо для розіграшу ДВІ БАНКИ ФАРБИ ПО 2,8 кг від приватного підприємця Андрія Комарницького.

Вже не одне скликання обирається депутатом обласної ради уродженець Краснопільщини Олег Миколайович Остапенко, який не лише інтереси району в облраді відстоює, а й щороку знаходить можливість підтримати улюблену районку. Ось і цього разу призи від земляка стануть в нагоді як чоловікам, так і представницям прекрасної статі, адже для розіграшу отримали НАБІР ІНСТРУМЕНТІВ (9 ПРЕДМЕТІВ) та ФЕН.

А ЩЕ МАЄМО ДЛЯ РОЗІГРАШУ ДВА РУЧНИХ БЛЕНДЕРИ,  СКОВОРІДКу, ЧАЙНИЙ СЕРВІЗ, НАБІР ЯКІСНОГО НАСІННЯ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР, СЕКАТОР САДОВИЙ ТА ЕЛЕКТРОННІ ПОРТАТИВНІ ВАГИ, ОКУЛЯРИ ДЛЯ РОБОТИ ЗА КОМП’ЮТЕРОМ, НАБІР ПО ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМ, МАШИНУ ДРОВ, ПРОДУКТОВІ НАБОРИ, МІКРОХВИЛЬОВУ ПІЧ ВІД НАШОЇ ГАЗЕТИ.

Нагадуємо, що кількість призів збільшується, тож слідкуйте за нашими анонсами, передплачуйте «Перемогу» на рік, і, можливо, саме Вам усміхнеться удача!

Отож передплатити «Перемогу»  у  листоноші чи у поштовому відділенні можна вже зараз. Також порадьте зробити це вашим рідним, близьким, колегам, друзям і знайомим. Наш передплатний індекс – 61526

Передплатна вартість  на нашу газету на місяць становить 22 грн. 57 коп. (поштова послуга на 1 міс. 2 грн. 90 коп), на 3 місяці – 67 грн. 71 коп. (поштова послуга на 2-3 місяці – 6 грн. 70 коп.), на 6 місяців – 135 грн. 42 коп.. (поштова послуга на 4-6 міс. – 8 грн. 15 коп.), на 12 місяців – 270 грн. 84 коп. (поштова послуга – 12 грн. 50 коп.).

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14