Під час засідання виконкому Краснопільської селищної ради було обговорено ряд питань і прийнято відповідні рішення, що мають важливе значення для життєдіяльності селищної ради, це зокрема рішення «Про надання дозволу на реконструкцію вуличного освітлення в с. Самотоївка Краснопільського району Сумської області» та «Про надання дозволу на видалення зелених насаджень».

З метою покращення санітарного стану території Краснопільської селищної ради членами виконкому було прийнято відповідне рішення «Про затвердження переліку місць розташування контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів на території Краснопільської селищної ради».

Також члени виконкому затвердили мережу закладів освіти Краснопільської селищної ради, прийняли рішення про впорядкування нумерації будинків селища Михайлівське та надали допомогу на поховання.

По завершенню розгляду питань порядку денного Юрій Яремчук виконав приємну місію і вручив відзнаку за результатами проведеного конкурсу «Кращий багатоквартирний будинок» Воропай Любов Дмитрівні, як представнику будинку №58 по вул. Мезенівській смт Красенопілля – переможцю конкурсу.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14