Відповідно до Закону України “Про місцеві вибори”, постанови   Краснопільської селищної виборчої комісії від 26.10.2018 року № 1 “Про призначення проміжних виборів депутата Краснопільської селищної ради Краснопільського району Сумської області в одномандатному виборчому округу № 17” на 23 грудня 2018 року призначено проміжні вибори депутата Краснопільської селищної ради по виборчому округу № 17  в межі якого входять вулиці села Осоївка: Зарудка, Партизанська, Шевченка, Молодіжна та  село Марченки.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Краснопільської районної державної адміністрації звертається до виборців, місце проживання яких зареєстроване на зазначених вулицях та які мають право голосу, з пропозицією перевірити персональні дані, внесені до автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”.  Особливо це стосується виборців:

  • які голосуватимуть вперше (досягли 18- річчя);
  • колишніх військовослужбовців строкової служби;
  • громадян, які повернулися з місць позбавлення волі;
  • громадян, які прибули із закордону та знялись з обліку в МЗС;
  • громадян, які під час останніх виборів у списках виборців виявили

неточності  в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Уточнити  персональні дані виборці можуть за адресою:                         вул. Мезенівська, 2, смт Краснопілля, приміщення Краснопільської районної державної адміністрації,  2-й поверх,  кабінет № 27, тел. 7-15-57.

         При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина (якщо особа нещодавно набула громадянство України).

Прийом громадян здійснюється щоденно, окрім вихідних, з 8-00 до 17-00, в п’ятницю з 8-00 до 16-00 (обідня перерва з 12-00 до 13-00).

В мережі Інтернет громадяни можуть отримати інформацію про включення їх до Реєстру відвідавши “Особистий кабінет виборця”. Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua).

Відділ  ведення  Державного реєстру  виборців

 апарату Краснопільської  райдержадміністрації

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14