За підтримки управління культури обласної державної адміністрації, відповідно до програми ІСОМ «Відновлення і реставрація культурної спадщини» у музеї ім. Н. Онацького відкрито виставку «Відреставровані шедеври» з Сумських музеїв – художнього і краєзнавчого – та проведено обласний семінар-практикум «Актуальні питання збереження мистецьких цінностей в музеях Сумщини» для директорів та науковців з музеїв області.

 

181109_museum2

На семінарі розглядалися питання звірення наявності музейних цінностей, як головного чинника обліку Музейного фонду України, порядок оформлення експонатів на видачу, основні правила збереження творів.

181109_museum3

Присутні ознайомилися й з автентичними зразками декоративного мистецтва, номінованими до списку нематеріальної культурної спадщини, з колекції музею ім. Н.Онацького, а також співпрацею художнього музею з творчими спілками в питаннях виставкової та експозиційної діяльності.

181109_museum4

На оновленій постійно діючій експозиції співробітники музею поділилися досвідом з наукової роботи по атрибуції творів західноєвропейського декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

Джерело:
http://artmuseum.sumy.ua/podii1/seminar-praktikum-aktualni-pitannya-zberezhennya-misteckih-cinnostej-v-muzeyah-sumshhini.html
Семінар-практикум «Актуальні питання збереження мистецьких цінностей в музеях Сумщини»
09.11.18, 10:16