Під час засідання Ради регіонального розвитку учасники делегації від Сумщини говорили про успіхи нашої області, її здобутки та перспективи

«Сумщині сьогодні насправді є чим пишатися у питаннях впровадження реформ, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ. – Зокрема, та ж Краснопільська ОТГ є однією із найкращих об’єднаних громад в Україні за приростом власних надходжень. Ми маємо успіхи в оборонному комплексі, у впровадженні освітньої реформи тощо. Та ми прагнемо більшого розвитку і тому зібралися сьогодні для того, щоб отримати завдання на наступний рік і зробити все для того, щоб Україна і Сумщина розвивалися».

Голова Краснопільської об’єднаної територіальної громади Юрій ЯРЕМЧУК розповів про успішне впровадження реформи на прикладі своєї громади.

«Надзвичайно приємно, що рішення, які обговорюються на засіданнях Ради регіонального розвитку, втілюються потім в життя, як наприклад, питання щодо передачі землі у власність ОТГ, яке є дуже важливим для нас, – говорив він. – Цей рік був продуктивним для нашої громади, адже ми отримали ЦНАП європейського зразка, збудований у рамках проекту «U-LEAD з Європою». Крім того, продовжується робота зі створення Нової української школи. Потрібно зазначити, що на ремонт доріг буде використано близько 36 мільйонів гривень з державного бюджету. Таких коштів дороги Краснопільщини не бачили більше десяти років стовідсотково. Усі проекти, які ми сьогодні реалізували в своїй громаді, спрямовані на розвиток ОТГ, на покращення життя її жителів».

За інф. обласної ОДА

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14