Ні для кого не є секретом, що кожна людина має притаманні лише їй таланти. У кожного вони розкриваються по-різному. Школа покликана допомогти дитині розкрити свій потенціал, а вчитель – створити відповідні умови для творчості дитини. Важливо дати зрозуміти дитині, що вона є одним з найважливіших промінчиків у великому букеті класу і школи.

Нещодавно учням Сумської області була надана можливість показати свої таланти і здібності. У мальовничому місті Путивль проходив обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості “Чисті роси”, де в номінації “художнє виконавство” – “Лелеченька” драматичні колективи мали нагоду проявити свої акторські здібності. Наш драматичний колектив “Калинонька” представляв на цьому конкурсі Краснопільський район. Це було приємно і водночас страшно, оскільки кожен з моїх вихованців розумів рівень відповідальності, покладеної на колектив. Ми їхали з надією показати себе і головне – повчитися у більш досвідчених шкільних аматорів.

2.jpg

Неймовірний вибух адреналіну та позитивних емоцій заполонив зал місцевого Будинку творчості, коли представники журі зі сцени оголосили наш колектив призером другого ступеня! Ми просто не вірили і не сподівалися вибороти друге місце в обласному етапі! Це позитивний досвід як для учнів, так і для мене. Довга і важка дорога в таку далечінь була виправдана:). Мої вихованці раділи і обіймалися один з одним, радіючи перемозі.

Мої любі учні, мої маленькі промінчики, я щиро дякую вам, що ви підтримали нашу ідею та своїм старанням і відповідальністю гідно представили  себе на великій сцені.

Олена Дунаєвська,

вчитель української мови та літератури, Ряснянський НВК

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14