Тепер купити новий автомобіль на акційних умовах можна і в Сумах. Сумська філія ПриватБанку досягла домовленості з автосалонами на придбання авто в кредит з мінімальними відсотками, а ще – цією програмою можуть скористатися і підприємці.
 
“Таких вигідних умов кредитування авто ще не було в ПриватБанку, – розповідає керівник напрямку “Споживче кредитування” Сумської філії ПриватБанку Володимир Рудяк. – Ми домовилися з автосалонами в місті Суми “Автомотор”, “Авто центр С” про акційні умови придбання автомобілів деяких марок. Це дозволить малим та середнім підприємцям придбати авто на вигідних умовах”.
 
ПриватБанк спільно з автосалонами пропонують особливі рекордно низькі відсоткові ставки – від 0,01 % річних залежно від терміну кредиту, марки авто та розміру першого внеску. Відсоткова ставка – фіксована на весь період договору. Важливо, що кредит можна погасити достроково без будь-яких додаткових комісій.
 
Програма передбачає кредитування автомобілів на термін до 7 років. Мінімальна сума кредиту – 75 тисяч гривень із початковим внеском від 10 %.
 
За додатковою інформацією щодо кредитування можна звертатися до відділення ПриватБанку у Краснопіллі або за телефоном 068-342-84-28 Валентина Кузнецова.

 

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14