Фахівці юстиції Сумщини у рамках проекту GoCamp провели уроки «Я МАЮ ПРАВО!» та #СтопБулінг для учнів Самотоївської школи Краснопільського району. Найбільший у Європі освітній проект GoCamp навчає дітей іноземної мови, умінням долати мовні та культурні бар’єри, розвивати критичне мислення та замислюватись над вибором майбутньої професії.

2

Гарним доповненням стала й правова інформація, яку принесли в шкільні класи фахівці юстиції, адже знати свої права, уміти їх захищати потрібно з дитинства. Вдало вибрана форма подачі матеріалу – ігри, малювання, дискусії – сприяла кращому запам’ятовуванню.

3

Особлива тема у спілкуванні – #СтопБулінг, правники розповіли учням про мотиви вчинення булінгу, риси агресора, жертви та спостерігача, як захиститися від булінгу та куди звертатися у разі його вчинення.

Такі спільні заходи органів юстиції з зарубіжними освітніми  проектами здійснюються заради благородної мети – виростити молоде покоління сучасним, з європейським мисленням і бажанням досягати результатів силою своїх знань і вмінь.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14