Шановні передплатники нашої газети. Вкотре раді повідомити Вам, що крім цікавої і потрібної газети у вас є ще й інший інтерес: участь у розіграші  призів серед тих, хто передплатив “Перемогу” на рік.

Тож сьогодні від депутата Краснопільської селищної ради Оксани Дрозд маємо для розіграшу НАБІР КРЕМАНОК (6 предметів), за що ми їй щиро вдячні і бажаємо  продуктивної роботи т творчої наснаги як в депутатській, так і професійній діяльності.

Також вдячні шанувальниці нашої газети, яка надала для розіграшу  НАБІР СИЛІКОНОВИХ ФОРМ ДЛЯ ВИПІЧКИ ТА  КУХОННУ ДОШКУ, але при цьому просила не називати своє ім’я.

Федерація футболу Краснопільщини (голова А. О. Прилєпа)  в якості призу для розіграшу виділяє ФУТБОЛЬНИЙ М’ЯЧ. В свою чергу  редакція нашої газету пропонує для розіграшу  НАБІР ПИВНИХ БОКАЛІВ, ХЛІБНИЦЮ ТА НАСТІННИЙ ГОДИННИК.

А ЩЕ МАЄМО ДЛЯ РОЗІГРАШУ ДВА РУЧНИХ БЛЕНДЕРИ,  СКОВОРІДКУ, ЧАЙНИЙ СЕРВІЗ, НАБІР ЯКІСНОГО НАСІННЯ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР, СЕКАТОР САДОВИЙ ТА ЕЛЕКТРОННІ ПОРТАТИВНІ ВАГИ, ОКУЛЯРИ ДЛЯ РОБОТИ ЗА КОМП’ЮТЕРОМ, НАБІР ПО ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМ, МАШИНУ ДРОВ, ПРОДУКТОВІ НАБОРИ, ДВІ БАНКИ ФАРБИ ПО 2,8 кг, НАБІР ІНСТРУМЕНТІВ (9 ПРЕДМЕТІВ) та ФЕН, МІКРОХВИЛЬОВУ ПІЧ ВІД НАШОЇ ГАЗЕТИ.

Нагадуємо, що кількість призів збільшується, тож слідкуйте за нашими анонсами, передплачуйте «Перемогу» на рік, і, можливо, саме Вам усміхнеться удача!

Отож передплатити «Перемогу»  у  листоноші чи у поштовому відділенні можна вже зараз. Також порадьте зробити це вашим рідним, близьким, колегам, друзям і знайомим. Наш передплатний індекс – 61526

Передплатна вартість  на нашу газету на місяць становить 22 грн. 57 коп. (поштова послуга на 1 міс. 2 грн. 90 коп), на 3 місяці – 67 грн. 71 коп. (поштова послуга на 2-3 місяці – 6 грн. 70 коп.), на 6 місяців – 135 грн. 42 коп.. (поштова послуга на 4-6 міс. – 8 грн. 15 коп.), на 12 місяців – 270 грн. 84 коп. (поштова послуга – 12 грн. 50 коп.).

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14