Шановні мешканці громади, повторно доводимо до вашого відома, що на території Краснопільської селищної ради запроваджено систему роздільного збирання твердих побутових відходів. Комунальним підприємством «Краснопільська житлово-експлуатаційна дільниця» спільно з Краснопільською селищною радою проводиться встановлення майданчиків для роздільного забору ТПВ на території смт Краснопілля та старостинських округів.

Кожен майданчик оснащено двома контейнерами для сміття та корзиною для забору пластику. Ми маємо усвідомити, що роздільний збір твердих побутових відходів в наших населених пунктах, в кожній садибі, залежить перш за все від кожного з нас. І саме ми повинні зробити все можливе для того, щоб районний центр, всі населені пункти Краснопільської ОТГ мали привабливий вигляд.

Також наголошуємо на обов’язковості заключення договорів на вивіз ТПВ з КП «Краснопільська ЖЕД», оскільки роздільне збирання та вивезення ТПВ потребує значних коштів і тільки спільними зусиллями ми можемо підтримувати та розвивати запроваджену систему роздільного збирання твердих побутових відходів на території Краснопільської ОТГ.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14