Вибори до ОТГ, призначені на 23 грудня в областях, де застосовуватиметься правовий режим воєнного стану, відбутись не зможуть. Про це заявила на своїй сторінці уFacebook координатор громадянської мережі «Опора» Ольга Айвазовська.

«Стаття 19 ЗУ «Про правовий режим воєнного стану» прямо забороняє проведення виборів, референдумів, страйків, мітингів та змін до Конституції. Така логіка воєнного часу, що при цьому режимі не можуть використовувати конкретні демократичні механізми. Відповідно, питання залишається лише в тому, яким чином виборчий процес буде відновлено чи повторно оголошено в цих громадах, коли мине 30 днів дії воєнного стану. ЦВК мала б дати на це чітку та недвозначну відповідь», — зазначає пані Ольга.

Нагадаємо, відповідно до Закону України “Про місцеві вибори”, постанови   Краснопільської селищної виборчої комісії від 26.10.2018 року № 1 “Про призначення проміжних виборів депутата Краснопільської селищної ради Краснопільського району Сумської області в одномандатному виборчому округу № 17” на 23 грудня 2018 року призначено проміжні вибори депутата Краснопільської селищної ради по виборчому округу № 17  в межі якого входять вулиці села Осоївка: Зарудка, Партизанська, Шевченка, Молодіжна та  село Марченки.

Також відповідно до Законів України “Про місцеві вибори”, “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, “Про внесення змін до деяких законів України щодо добровільного приєднання територіальних громад” постанови    Центральної виборчої комісії від 12 жовтня 2018 року № 157 “Про додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад 23 грудня 2018 року” на 23 грудня 2018 року призначено додаткові вибори депутата Краснопільської селищної ради по виборчому округу в межі якого входять населені пункти Тур’янської сільської ради: села Тур’я, Мар’їне, Проходи, селище Миропільське.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14