До завершення передплатної кампанії на прийдешній рік залишився місяць. Нагадуємо: передплата на друковані видання й надалі приймається у всіх відділеннях поштового зв’язку та на доставних дільницях! Активне залучення клієнтів до оформлення передплати – це можливість виконати планові показники, отримати премію і виграти у конкурсах видавництв.

Передплатна кампанія на 2019 рік розпочалася 1 вересня. Але наразі помітне відставання в обсягах порівняно із показником аналогічного періоду минулого року. Тож працюймо активніше, залучаємо більше передплатників у містах і селах Укрпошта доставлятиме газети й журнали як і раніше!

Розкажіть клієнтам про всеукраїнські акції для передплатників

  • «Відкрий дитині світ читання!» Вже передплачено понад 11 тис. примірників видань на адреси дитячих будинків-інтернатів України.
  • «Декада передплати». До 25 листопада можна передплатити понад 60 видань за зниженими цінами.
  • «День передплатника». Заплановано понад 1000 заходів у всіх філіях, на яких клієнти можуть поспілкуватися з видавцями та обрати видання.
  • «Я люблю передплату». Вперше в Укрпошті відбудеться розіграш призів серед передплатників будь-яких видань.

Пропонуйте клієнтам взяти участь в акціях, детально ознайомлюйте їх з умовами, розповідайте про пільгові індекси видань. Це нескладно, але дуже важливо. Адже ніхто краще за вас, шановні колеги, не може порадити клієнтам, яку газету передплатити, враховуючи їхні уподобання.

Одержуйте премію та вигравайте призи від редакцій

За нової системи мотивації в Укрпошті, працівники ВПЗ, які беруть участь в оформленні передплати, отримують премію у розмірі 10% від суми приймання передплати за місяць незалежно від виконання планових показників відділення.

Також у вас є  нагода виграти чудові призи, адже на час поточної передплатної кампанії оголошено 13 конкурсів  від видавництв на 72 найменуваннями видань (110 індексів).

Сергій Гречко, директор Департаменту поштових послуг:

«Для Укрпошти послуги з передплати періодичних видань є дуже важливими й перспективними; для сільських ВПЗ – одними з пріоритетних.  Це забезпечення інформаційних потреб громадян та значний дохід для компанії. Тому нагальним завданням для нас є активізація роботи з залучення споживачів до передплати  та  забезпечення якісної доставки видань.

Враховуючи світові тенденції щодо зменшення накладів преси, здорожчення виготовлення періодики і її розповсюдження, роздержавлення державних та комунальних ЗМІ, з кожним роком доводиться докладати все більше зусиль для збереження передплатних тиражів або уповільнення їхнього скорочення.

Знайти шляхи як це зробити – спільне завдання видавців, держави, пошти. І лише за умови скоординованих заходів передплата буде жити в майбутньому».

А МИ НАГАДУЄМО, ЩОБ НЕ ЗАБУЛИ ПЕРЕДПЛАТИТИ КРАСНОПІЛЬСЬКУ ГАЗЕТУ “ПЕРЕМОГА” НА НАСТУПНИЙ РІК.

Передплатити «Перемогу»  у  листоноші чи у поштовому відділенні можна вже зараз. Також порадьте зробити це вашим рідним, близьким, колегам, друзям і знайомим. Наш передплатний індекс – 61526

Передплатна вартість  на нашу газету на місяць становить 22 грн. 57 коп. (поштова послуга на 1 міс. 2 грн. 90 коп), на 3 місяці – 67 грн. 71 коп. (поштова послуга на 2-3 місяці – 6 грн. 70 коп.), на 6 місяців – 135 грн. 42 коп.. (поштова послуга на 4-6 міс. – 8 грн. 15 коп.), на 12 місяців – 270 грн. 84 коп. (поштова послуга – 12 грн. 50 коп.).

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14