Про підсумки чергового засідання Ради оборони області повідомив голова облдержадміністрації Микола Клочко.

«Ми прийняли рішення з максимальним дотриманням прав і свобод громадян, без порушення Конституції, законів України, – зазначив очільник області.

– Ми доручаємо головам райдержадміністрацій, головам міст та ОТГ здійснювати необхідні заходи щодо захисту нашої області. Це допомога у формуванні і розгортанні загонів територіальної оборони, взаємодія з підрозділами Нацполіції, СБУ, Нацгвардії тощо. Також у місцевих бюджетах необхідно передбачити кошти на фінансування заходів щодо охорони об’єктів, які підлягають охороні і обороні в умовах надзвичайного стану, та вжити термінових заходів щодо запровадження оперативної системи оповіщення в разі виникнення загрозливої ситуації, появи підозрілих людей тощо».

За словами Миколи Клочка, посилені заходи будуть здійснюватися щодо охорони державного кордону, в тому числі вводиться заборона без документів знаходитися у прикордонній зоні, заборона на аеро-відео-фотозйомку без погодження з відповідними службами та військовими частинами.

«Ми вимагаємо від органів місцевого самоврядування вжити заходів зі створення нарешті системи відеоспостереження в містах і районах області, адже це завдання вони мали виконати вже давно, але не всі це зробили, зокрема у Сумах не забезпечені відеоспостереженням  навіть в’їзди і виїзди з міста».

Рада оборони області забороняє проведення сільськогосподарських робіт на території 1 км від кордону з 18:00 до 6:00 без відповідних дозволів прикордонників. Буде введена заборона на полювання в прикордонних районах. А громадяни, які перебувають в прикордонній зоні, повинні мати при собі особисті документи.

«Крім того з 30 листопада ми вводимо часткове обмеження продажу алкогольних напоїв – з 23:00 до 6:00, заборону продажу алкогольних напоїв людям у військовій формі та правоохоронцям».

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14