Шановні передплатники нашої газети. Вкотре раді повідомити Вам, що крім цікавої і потрібної газети у вас є ще й інший інтерес: участь у розіграші  призів серед тих, хто передплатив “Перемогу” на рік.

За власною ініціативою вирішила стати одним із спонсорів нашої лотереї Сумська філіїя «Приватбанку», надавши для розіграшу НАБІР КАСТРЮЛЬ (3 шт), КОВДРУ «КОРОЛЕВА СНІВ» (овчина, 1,5 м) та ТЕРМОС ВАКУУМНИЙ.

Щороку  виступає спонсором нашої лотереї магазин «Квіти» (ПП Л. В. Лупка). От і цього разу маємо для розіграшу ТРИ ВАЗОНИ ВИСАДЖЕНИХ ЦИБУЛИН КВІТІВ.

А ЩЕ МАЄМО ДЛЯ РОЗІГРАШУ ФУТБОЛЬНИЙ М’ЯЧ, ДВА РУЧНИХ БЛЕНДЕРИ,  СКОВОРІДКУ, ЧАЙНИЙ СЕРВІЗ, НАБІР ЯКІСНОГО НАСІННЯ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР, СЕКАТОР САДОВИЙ ТА ЕЛЕКТРОННІ ПОРТАТИВНІ ВАГИ, ОКУЛЯРИ ДЛЯ РОБОТИ ЗА КОМП’ЮТЕРОМ, НАБІР ПО ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМ, НАБІР КРЕМАНОК (6 предметів), НАБІР СИЛІКОНОВИХ ФОРМ ДЛЯ ВИПІЧКИ ТА  КУХОННУ ДОШКУ, МАШИНУ ДРОВ, ПРОДУКТОВІ НАБОРИ, ДВІ БАНКИ ФАРБИ ПО 2,8 кг, НАБІР ІНСТРУМЕНТІВ (9 ПРЕДМЕТІВ) та ФЕН, МІКРОХВИЛЬОВУ ПІЧ ВІД НАШОЇ ГАЗЕТИ, НАБІР ПИВНИХ БОКАЛІВ, ХЛІБНИЦЮ ТА НАСТІННИЙ ГОДИННИК, ФОТОРАМКА ТА ФОТОАЛЬБОМ, ТРИ ПРИЗИ ПО 1,5 кг МЕДУ.

Нагадуємо, що кількість призів збільшується, тож слідкуйте за нашими анонсами, передплачуйте «Перемогу» на рік, і, можливо, саме Вам усміхнеться удача!

Отож передплатити «Перемогу»  у  листоноші чи у поштовому відділенні можна вже зараз. Також порадьте зробити це вашим рідним, близьким, колегам, друзям і знайомим. Наш передплатний індекс – 61526

Передплатна вартість  на нашу газету на місяць становить 22 грн. 57 коп. (поштова послуга на 1 міс. 2 грн. 90 коп), на 3 місяці – 67 грн. 71 коп. (поштова послуга на 2-3 місяці – 6 грн. 70 коп.), на 6 місяців – 135 грн. 42 коп.. (поштова послуга на 4-6 міс. – 8 грн. 15 коп.), на 12 місяців – 270 грн. 84 коп. (поштова послуга – 12 грн. 50 коп.).

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14