День свого небесного покровителя – Григорія чудотворця, єпископа Неокесарійського – Тур’янський храм відзначає у оновленому вигляді. До цього моменту парафіяни готувалися майже рік. Зроблено зовнішній ремонт фасаду, внутрішній ремонт всього приміщення, виготовлено нові Жертовник та Престол, придбано семисвічник, водосвятну чашу. Храм оснащено новими іконами та укомплектовано лавками для сидіння.

2

Всі проведені ремонтні роботи виконані за кошт та руками самих парафіян храму. Не стояло осторонь  і керівництво села.

«Слава Богу за все, бо милість Його нескінченна. На ту кількість людей, яка проживає у селі, і кількість парафіян, що відвідує храм – піднятий дуже великий пласт роботи»,- говорить настоятель храму протоієрей Сергій Зеленський.

 

Нагадаємо, що приміщення Тур’янського храму розміщується у садибі колишнього служителя церкви. Сам храм у тридцятих роках минулого століття зруйнували, збудувавши натомість у селі школу. Зберігся лише будиночок, що належав до церковної садиби, саме в ньому і моляться люди.

Цьогорічної весни, 16 травня, за благословенням правлячого архіпастиря, Високопреосвященнішого Євлогія, митрополита Сумського і Охтирського отець Сергій звершив чин освячення Престолу і храму. Це надало Тур’янському молитовному будинку повноцінного статусу.

http://ugroedskaya-obs.moy.su/news/2018-11-29-433

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14