Перший етап Кубку світу в Поклюці подарував масу емоцій уболівальникам, і два подіуми українській команді. Але президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак застерігає від поспішних висновків: говорити про сезон в цілому по одному етапу рано. Проте старт сезону народив чимало питань, про них ми і поговорили з Володимиром Михайловичем в рамках ексклюзивного інтерв’ю для  сайта https://www.biathlon.com.ua, уривки 

– Володимире Михайловичу, перший етап Кубку світу залишив досить суперечливі враження, згодні?

– В принципі, напевно, можна погодитися. Але перший етап ще мало про що говорить: для багатьох спортсменів це – тільки перші старти в сезоні, хтось ще не розігнався, хтось вперше вийшов на трасу після хвороби… Тим більше, це був гірський етап зі своєю специфікою. Ось коли пройдуть хоча б два етапи, або повний триместр, ми побачимо тенденції, тоді можна буде робити перші висновки про підготовку до сезону.

– Найбільші відхилення від своєї кращої форми, мабуть, у Валі і Віти Семеренко. В чому причина?

– Що стосується Віти, то, як мені сказали, вона дуже хвилювалася за свій результат в естафеті. Може, десь трохи перегоріла. Це, взагалі, досить стандартна проблема для іменитих спортсменів на старті сезону. Етап в Хохфільцені покаже – це дійсно проблеми з формою, або вплинув той стрес, який вона сама собі створила. Валя виступала після хвороби, це говорить саме за себе.

Повністю інтерв’ю читайте тут https://www.biathlon.com.ua/comments.php?lang=ukr&id=8840

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14