Шановні передплатники нашої газети. Вкотре раді повідомити Вам, що крім цікавої і потрібної газети у вас є ще й інший інтерес: участь у розіграші  призів серед тих, хто передплатив “Перемогу” на рік.

Тож сьогодні до переліку призів додалися: СУВЕНІРНИЙ НАБІР ПЛЯШОК У ВИГЛЯДІ ОВОЧІВ від ФОП Н. В. Макаренко; ЧОЛОВІЧИЙ І ЖІНОЧИЙ КОСМЕТИЧНІ НАБОРИ від ПП О. Цедрик та БЕЗДОРОТОВА КЛАВІАТУРА NOMI KBB-301 від приватного підприємця С. Ноженка. А ще на річних передплатників чекає  5 ПЛЯШОК ОЛІЇ (3 кг) та 5 МІШКІВ ЦУКРУ (по 5 кг)

Завдяки депутату обласної ради Катерині Приходько (ВО «БАТЬКІВЩИНА») маємо сьогодні маємо для розіграшу ЕЛЕКТРОПРАСКУ, за що ми їй щиро вдячні. Також висловлюємо слова подяки щорічному спонсору  лотереї, приватному підприємцю Інні Лук’яненко. От і цього разу комусь поталанить виграти НАБІР ПОСІВНОГО МАТЕРІАЛУ від магазину «ФЛОРА».

А ЩЕ МАЄМО ДЛЯ РОЗІГРАШУ НАБІР КАСТРЮЛЬ (3 шт), КОВДРУ «КОРОЛЕВА СНІВ» (овчина, 1,5 м) та ТЕРМОС ВАКУУМНИЙ, ТРИ ВАЗОНИ ВИСАДЖЕНИХ ЦИБУЛИН КВІТІВ, ФУТБОЛЬНИЙ М’ЯЧ, ДВА РУЧНИХ БЛЕНДЕРИ,  СКОВОРІДКУ, ЧАЙНИЙ СЕРВІЗ, НАБІР ЯКІСНОГО НАСІННЯ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР, СЕКАТОР САДОВИЙ ТА ЕЛЕКТРОННІ ПОРТАТИВНІ ВАГИ, ОКУЛЯРИ ДЛЯ РОБОТИ ЗА КОМП’ЮТЕРОМ, НАБІР ПО ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМ, НАБІР КРЕМАНОК (6 предметів), НАБІР СИЛІКОНОВИХ ФОРМ ДЛЯ ВИПІЧКИ ТА  КУХОННУ ДОШКУ, МАШИНУ ДРОВ, ПРОДУКТОВІ НАБОРИ, ДВІ БАНКИ ФАРБИ ПО 2,8 кг, НАБІР ІНСТРУМЕНТІВ (9 ПРЕДМЕТІВ) та ФЕН, МІКРОХВИЛЬОВУ ПІЧ ВІД НАШОЇ ГАЗЕТИ, НАБІР ПИВНИХ БОКАЛІВ, ХЛІБНИЦЮ ТА НАСТІННИЙ ГОДИННИК, ФОТОРАМКА ТА ФОТОАЛЬБОМ, ТРИ ПРИЗИ ПО 1,5 кг МЕДУ.

Нагадуємо, що кількість призів збільшується, тож слідкуйте за нашими анонсами, передплачуйте «Перемогу» на рік, і, можливо, саме Вам усміхнеться удача!

Отож передплатити «Перемогу»  у  листоноші чи у поштовому відділенні можна вже зараз. Також порадьте зробити це вашим рідним, близьким, колегам, друзям і знайомим. Наш передплатний індекс – 61526

Передплатна вартість  на нашу газету на місяць становить 22 грн. 57 коп. (поштова послуга на 1 міс. 2 грн. 90 коп), на 3 місяці – 67 грн. 71 коп. (поштова послуга на 2-3 місяці – 6 грн. 70 коп.), на 6 місяців – 135 грн. 42 коп.. (поштова послуга на 4-6 міс. – 8 грн. 15 коп.), на 12 місяців – 270 грн. 84 коп. (поштова послуга – 12 грн. 50 коп.).

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14