Масаж- це спосіб лікування багатьох хвороб за допомогою ручних прийомів. Він широко розповсюджений  у всіх країнах світу. Хто започаткував цей метод лікування – не відомо. А де беруть початок здібності та майстерність масажиста та власника масажного кабінету, що відкрився по вулиці Слобожанській, 1(другий поверх будинку побуту)  Івана Хомічова, цікавимось у першої особи:

– Здібності свої відчув проходячи строкову військову службу. Там ми мали можливість займатись таким видом єдиноборств, як карате. Після занять тренер рекомендував нам робити один одному такий собі масаж. Ефективність роботи саме моїх рук високо оцінювали мої однополчани.

– У цивільному житті Ви продовжували користуватись своїми здібностями та здобутими навиками?

-Так. Нехитрими маніпуляціями рук я міг знімати головний біль своїм близьким. Масаж теж практикував на друзях – результат був позитивним і коло бажаючих з родичів, друзів, кумів спробувати на собі майстерність моїх рук розширювалось.

– Іване Петровичу, коли виникла думка зайнятись цим професійно?

– Тут треба віддати належне спеціалістам Краснопільскої філії ЦЗ. Ключова фраза: «Подумайте, чим би Ви хотіли займатись, що Ви вмієте і що буде користуватись попитом» привела мене до рішення про відкриття саме масажного кабінету.

– Який Ви маєте кваліфікаційний рівень і які види цієї процедури буде надаватись у Вашому масажному кабінеті?

1

 – Маю «Свідоцтво про проходження курсу навчання за напрямком класичний, оздоровлюючий, антицелюлітний масажі» від Світлани Харченко. Послуги будуть надаватись відповідно до документа. В якості додатку до механічної дії, для посилення ефекту іза бажанням клієнта будуть застосовуватись масажні та ароматичні масла.

2

-Відвідати Ваш кабінет можуть всі бажаючі?

-Так. Масаж – це хороший спосіб для релаксації та оздоровлення організму в цілому. Навіть один сеанс може покращити функціонування організму. Включайте масаж в систему догляду за тілом – і результат не змусить чекати. Рекомендую пед проходженням сеансів масажу порадитись з лікарем.

-Іване Петровичу, а послуги на дому, наприклад, людям з обмеженими можливостями, Ви плануєте надавати?

-За бажанням клієнта виїзні послуги мого кабінету передбачено.

-На скільки демократичні ціни на Ваші послуги?

-Від 50 грн сеанс. Все залежить від складності, часу та використаних засобів.

-Іване Петровичу, чому назва така скромна просто – «масажний кабінет»?

 –Назва вже є. Заклад буде називатись «Лаванда», на честь мого улюбленого аромату. Красива вивіска – то є справа часу.

-Сподіваємось, що і назва, і Ваша праця, терпіння та наполегливість принесуть Вам успіх, а клієнтам насолоду та здоров’я.

Інф. “Перемога”

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14