Керівники області – голова обласної ради Володимир Токар та перший заступник голови ОДА Вадим Акпєров – проінспектували хід проведення ремонтних робіт на території опорної школи у Краснопільській ОТГ та ефективність використання бюджетних коштів, і привезли у подарунок три інтерактивні дошки.

2

«Сьогодні ми з вами побачили, який вигляд має «Нова українська школа». Це – предмет гордості! У класах – інтерактивні дошки, спеціальні парти, розвиваючі ігри для молодших школярів. Наразі зроблений ремонт із зовні: замінено на нові енергозберігаючі 180 вікон, відремонтовано дах, утеплено стіни будівлі, за кошти спонсорів відремонтовано їдальню. Наступного року, під час другого етапу модернізації, ми приведемо до ладу внутрішню частину навчального закладу – будуть замінені електрокомунікації, відремонтована каналізаційна  та вентиляційна системи. Це все буде зроблено за кошти обласного, селищного бюджетів та Державного фонду регіонального розвитку», – зазначив Володимир Токар.

Голова обласної ради упевнений, що такі позитивні зрушення стали можливими завдяки децентралізації, оскільки 52% бюджету України йде наразі в ОТГ. «Цю тенденцію треба зберегти і не дати зруйнувати її популістам-недоброзичливцям. Варто тільки глянути не лише на школу, а й на дороги, які в Краснопіллі ніхто капітально не ремонтував з часів СРСР, а зараз 36 млн грн використано на відновлення шляху від Краснопілля до Угроїд. За кошти обласного бюджету проведений ямковий ремонт доріг до центральних садиб старостинських округів. На це пішло 1,5 млн грн», – розповів Володимир Токар.

3

«Ми з головою обласної ради приїхали подивитись на закінчення зовнішніх робіт у Краснопільській школі, на які було витрачено 15 мільйонів гривень, – зазначив Вадим Акпєров. – Хочу сказати, що на цьому ремонтні роботи не закінчуються, адже проект включає в себе ще і внутрішні роботи. Був проведений тендер майже на 27 мільйонів гривень. Сподіваюсь, що школа в Краснопільській ОТГ через 2 роки стане зразковою, і на неї рівнятимуться в інших громадах».

За словами посадовця, завдяки процесам децентралізації і поєднанню зусиль влади різних рівнів, зміни, що проходять у країні та області сьогодні, важко не помічати.

4

«Ми плануємо завершити роботи в Краснопіллі й продовжити ремонт у  школах Недригайлівської та Хотінської ОТГ і Ромнах, – додав Вадим Акпєров. –  Ми хочемо облаштувати ці школи комплексно, починаючи від  утеплень, заміни дахів, фасадних робіт і закінчуючи внутрішнім простором. Наша мета – зробити все можливе, щоб дитина, яка приходить до школи, відчувала кардинальні зміни і бажання вчитися».

«У нас виконані роботи з утеплення приміщення, кабінети поповнюються навчальним обладнанням. 13 кабінетів облаштовані інтерактивними дошками, багато додаткового методичного матеріалу», – говорить  директор Краснопільської школи І-ІІІ ступенів Анатолій Яремчук.

За словами  керівника управління капітального будівництва Сумської ОДА Анатолія Ворожка, кошторисна вартість цього ремонту – 15,6 мільйона гривень, а використали 14,9 мільйонів. Зекономити вдалося за допомогою проведення тендерної процедури закупівлі.

https://sorada.gov.ua/actual/actual/20052-2018-12-22-07-00-22.html

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14