Станом на 10.12.18 з лікарями нашого закладу укладено 15952 декларації, що складає 72,7%. Двоє сімейних лікарів – Бараник Т.І. та Савченко А.А. набрали необхідну максимальну кількість пацієнтів і уклали по 1800 декларацій, але у тих, хто не встиг, ще є можливість укласти декларації з іншими лікарями – Міщенко С.І., Фірсова З.Г.,  Батура Т.В. Пам’ятайте – чим довше ви зволікаєте з заключенням декларацій, тим обмежується Вам вибір лікаря.

Бажано до нового, 2019 року, заключити деларацію,адже з січня кожен візит пацієнта, його скарги, діагноз, призначення, результати аналізів, діагностика та консультації – заноситимуться до електронної системи.

Поступово електронними стануть направлення до  спеціалістів, рецепти на «Доступні ліки», листки непрацездатності. Вносити дані може як лікар, так і молодший медичний персонал. Без заключения декларації все це неможливо. Звертаємося з  проханням до мешканців району, які проживають в малих населених пунктах і не визначилися з вибором лікаря і не підписали декларацію, зробити це найближчим часом, адже підписана вами декларація з лікарем дає змогу зберегти медичний заклад у вашому селі.

З 1 січня 2019 року медична субвенція на заклади первинної медичної допомоги не передбачена. Фінансування закладу відбуватиметься за рахунок національної служби здоров’я згідно заключених декларації. Норма на сімейного лікаря – 1800 декларацій. Майже по всіх сільських амбулаторіях не вистачає населення до заданої норми. Тому ми ще раз наголошуємо про необхідність заключення декларацій з лікарями, допоможіть своїм рідним, сусідам, знайомим, хто  не зміг цього  зробити до цього часу. За допомогою можете звернутись до медичного працівника, який обслуговує вашу територію або до головного лікаря Масалітіної В.М. телефон 7- 10- 19.

Ще раз нагадую необхідні документи для залучення декларації: паспорт (серія, номер), ПІБ, рік народження, місце проживання, ідентифікаційний номер та мобільний телефон.

В. Масалітіна, Головний лікар КНП «РРЦПМСД»

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14