У Театрі юного глядача відбувся передпоказ новорічної казки «Кицин дім». Розрахований спектакль на дітей старшого дошкільного та шкільного віку.

Вистава «Кицин дім» – це історія двох малих голодних кошенят і їх заможної тітки Кицьки. Спектакль музичний з піснями та танцями.

Володимир Прихожай, композитор, розповів:

«Мені дуже подобається ця казка, я її знаю з дитинства. І мої діти люблять, вона їм дуже подобається. Онучка співає пісню. Писалось легко, дуже гарна поезія і ніяких проблем не було».

Готували виставу понад місяць. У спектаклі залучити два склади акторів – основний та дублерський.

Валерій Микитенко, режисер-постановник, розповів:

«Казка повинна бути з мораллю з якоюсь, щоб не просто веселитися, не просто сміятись, не просто відпочивати на виставі, а ще й подумати про щось гарне, добре, вічне, а тут це є. Це казка, на мій огляд, невмируща, вона вічна ця казка як і тема. Ми з задоволенням робили цю виставу й актори, і я – як режисер, і вся творча команда».

Триває «Кицин дім» півтори години з антрактом.

Тетяна Свелеба, завідувачка літературної частини, розповіла:

«Щорічно ми готуємо нову інтермедію новорічну з Дідом Морозом, Снігуронькою, з казковими персонажами. У цьому році це звичайно буде окрім Діда Мороза і Снігуроньки, символ Нового року – Поросятко Паця, будуть ще казкові персонажі, які не буду розповідати. Малеча зможе потанцювати, пограти в різні ігри. І звичайно, хто прийде в новорічному костюмчику того Дід Мороз разом із казковими персонажами запросить на сцену. Буде проведено парад новорічних костюмів і від Діда Мороза – солодкий приз».

Новорічну виставу «Кицин дім» з інтермедією у Театрі на Покровській можна побачити з 18 грудня по 13 січня.

Джерело:
https://tv.sumy.ua/do-novorichnyh-svyat-u-sumskomu-tyugi-pidgotuvaly-vystavu-kytsyn-dim/
До Новорічних свят у Сумському ТЮГі підготували виставу “Кицин дім”
17 Грудень, 2018