«Півгодинки наче вдома побував. Затишно, смачно, господині приємні і пахне домівкою», – з такими емоціями залишає далекобійник Олександр заклад громадського харчування, що у селі Самотоївка і має назву, яка говорить сама за себе,– «Я тут не вперше, в межах країни і поза ними пролягають мої шляхи, але це кафе я запам’ятав і воно вже досить відоме серед нашого брата». Кафе «Домашні кухня» при  дорозі, що сполучає Краснопілля з обласним центром, смачним рекламним щитом запрошує всіх, кого обідня пора настигла далеко від дому.

-Ми відкрились 1 лютого минулого року. Задумка заснування саме кафе була тому, що подібних закладів у нашому рідному селі на той час не було. Та й зараз немає. Зустрітись з друзями, відсвяткувати ювілей мусили їхати до райцентру, а то й далі – розповідає історію заснування «Домашньої кухні» співвласниця Наталя Коцар.

Це родинний бізнес?

2

– Так, засновниками є я і дружина мого брата Тетяна Борисенко. Ми вдвох і кухарки, і офіціанти. Можливо, в майбутньому, будемо розвиватись та розширяти штат, але зараз ще не можемо собі цього дозволити.

Пам’ятаєте перших  відвідувачів?

Вже четвертого лютого у нас був банкет випускників місцевої школи. До 50 чоловік обслуговували. Все встигли і за кожну страву несли особисту відповідальність. Це, можливо, і є гарантом якості наших блюд.

У виготовлені страв вашого меню напівфабрикати використовуються?

Ні, звичайно, бо тоді наша назва не відповідала б дійсності. Все робимо власними руками. Якщо це м’ясна страва, то все починається з закупівлі м’яса і ті самі голубці створюються на нашій кухні.

Хто є вашими постійними відвідувачами?

Полюбляють наше кафе водії, шлях яких пролягає через Самотоївку, люблять посидіти у нас і наші односельці, частими гостями з корпоративами, ювілеями, весіллями є трудові колективи та родини багатьох інших сіл району. Вже маємо замовлення на новорічні вогники від колективу однієї з організацій райцентру.

У вашому закладі чудовий дизайн інтер’єру. Хто автор?

3

Дизайнери ми самі, а допомагають втілювати наші задуми в життя наші чоловіки. До речі оця чудова барна стійка – це витвір рук місцевого майстра Сергія Кононенка, за що ми йому щиро вдячні.

4

Ціни задовольняють ваших відвідувачів?

Ціни у нас відповідають якості. Відвідувачів задовольняють, бо ж маємо чимало постійних клієнтів. Можемо задовольнити вишуканий смак споживача для розкішного весілля і маємо бюджетне меню для скорботних поминальних подій.

Затишна зала красиві скатертини, по святковому вбрані стільці, приємна тиха музика і аромат смачних страв – оазис домашнього затишку при дорозі в Самотоївці.

Інф. “Перемоги”