2

«АНКЕТА ОДНОДУМЦЯ»: ПІДКУП ВИБОРЦІВ, ПРОВОКАЦІЯ ЧИ БРУДНІ ТЕХНОЛОГІЇ?

Армія-життєва школа,  пройдена  сповна

3

Чотири роки Сергій Ткаченко із села Грабовське служив прикордонником в Борисполі. Строк контракту вже закінчився, та наказу про звільнення в запас все не було. А згідно іншого наказу 14 червня 2014 року вже був у складі підрозділу, що дислокувався в станиці Луганська. Згодом   на кордоні з Ростовом- на-Дону – нульова лінія оборони.

 

В очікуванні Йордані

4

         Щороку наче якийсь чарівник в  свято Водохреща перетворює водоймища на казкові крижані обійстя  За масштабами створених холодних див виникає запитання про кількість чарівників. Задалась цим питанням і наша газета, вирішивши познайомитись із такими «чарівниками» ближче.

 

ВЛАДИСЛАВА КОЧУРА: «МІЙ «ПЕРШИЙ ТРЕНЕР» МНОЮ ПИШАЄТЬСЯ»

5

Владислава Кочура – краснопільчанка, учениця 11-А класу Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, президент школи. Але особливе місце у її житті займає футбол. Вона – чемпіон України 2017 року серед дівочих команд WU-15 першої ліги у складі команди Сумської області, срібна призерка чемпіонату України 2018 року, учасниця районних, обласних змагань з волейболу, баскетболу, гандболу.

 

НОВОДМИТРІВКА – МАЛЬОВНИЧИЙ КРАЙ КРАСНОПІЛЬЩИНИ

На берегах річки Закобилля у 1632 році було засноване село, яке спочатку так і називалося – Закобилля.

 

В рубриці «ЦІ ДНІ В ІСТОРІЇ РАЙОНУ» згадаємо, чим запам’ятилсь січневі дні 1996-1997 років.

 

Також на вас чекають новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації.

 

НАГАДУЄМО, якщо Ви з якихось причин не передплатили «Перемогу» з початку року, але хочете отримувати газету з лютого, не забудьте зробити передплату до 25 січня.

Січневі випуски «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети.  

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14