Відбір проводиться до Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, за основними спеціальностями «Пожежнабезпека»; «Цивільнийзахист», (терміннавчання – 5 років).

Також проводиться відбір до Вищого професійного училища ЛДУБЖД (м. Вінниця) за спеціальністю “ Організація та техніка протипожежного захисту” «Радіаційний та хімічний контроль» (термін навчання 2,5 роки).

Перевага саме цього навчального закладу в тому, що для вступу до Училища, за бажанням вступника, дозволено складати необхідні вступнііспити (українськамова, математика та фізика) у навчальному закладі, або здати сертифікати ЗНО із вищевказаних предметів.

Для участі в конкурсі запрошуються громадяни України віком від 17 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту, або закінчують середні навчальні заклади в 2019 році, за станом здоров’я придатні до військової служби, мають добрі показники успішності і за своїми діловими та моральними якостями можуть проходити службу в пожежно-рятувальних підрозділах.

Переваги проходження служби в органах і підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій – висока заробітня платня, пільгове кредитування на житло, проходження служби за місцем проживання.

Бажаючим взяти участь у конкурсному відборі необхідно звернутися 11 ДПРЧ Управління ДСНС України у Сумській області за адресою:

смт Краснопілля, вул.Сумська, 33

Телефон для довідок: 7-12-01

При собі необхідно мати паспорт абос відоцтво про народження.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14