Бій під Крутами… Щороку ми вшановуємо пам’ять молодих героїв, що 1918 року полягли біля залізничної станції Крути, захищаючи Українську народну республіку від більшовицьких загонів, які рвались до Києва. Їхній подвиг навічно ввійшов до літопису боротьби за незалежність Вітчизни, як одне із свідчень незламності духу українського народу, його вічним прагненням до волі і справедливості.
28 січня Краснопільська дитяча бібліотека провела годину пам’яті «Трагедію давню згадаємо знов. Під Крутами бій, під Крутами – кров» для учнів 10-А класу Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Дегтярьов Р.К.).
Під час заходу бібліотекарі розповіли про подвиг студентів під Крутами, про історичні події, що відбувались у 1918 році. Присутні переглянули відеоролики: ” Ніколи не плач ”, «Балада про Крути» та документальний фільм «Лист без конверта». Прослухали поетичні твори, присвячені юним героям.
Ця подія залишила свій відбиток не лише в історії і в пам’яті народу, а й в літературі. «Кров, що окропила Крути Україна не забуде!» – під такою назвою експонувалась літературно-художня виставка в читальному залі бібліотеки.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14