Етап подачі електронних декларацій за минулий рік розпочався 1 січня 2018 року і триває до 1 квітня. Сумська філія ПриватБанку пропонує державним службовцям скористатися сервісом Приват24 та своєчасно подати свої щорічні декларації до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

“Для подання декларації про доходи держслужбовці повинні використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису (ЕЦП), який пропонуємо отримати в Приват24, – розповідає Наталія Черняк, керівник напрямку по роботі з бюджетними організаціями Сумської філії ПриватБанку. – Використовуючи електронно-цифровий підпис, можна уникнути довгих черг і паперової тяганини, зекономивши як власний час, так і кошти на дорогу. Адже ЕЦП ПриватБанк надає безкоштовно”.

Замовити сертифікат для підписання декларацій з ЕЦП можна в електронному банку у Приват24, розділ “Усі послуги/Бізнес/Завантажити сертифікат” або на сайті Центру сертифікації ключів. Для перевірки терміну дії та працездатності вже наявного сертифікату потрібно скористатися відповідним розділом на сайті.

Також держслужбовцям ПриватБанк надає послугу формування спеціальних інформаційних виписок в електронному форматі через Приват24. За допомогою цього сервісу в два кліки можна отримати необхідні для внесення в декларацію дані про доходи та витрати за рахунками, які відкрито в банку.

Інформацію для заповнення декларації можна легко знайти в Приват24 – меню “Усі послуги” > “Послуги” > “Створити довідку”. Всі дані передаються в зашифрованому вигляді і не розголошуються

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14