Якщо хліб смачний, то мало кого цікавлять особисті якості пекаря

2

«Лебединський», «Рибицький», «Охтирський», «Сумський» – це ще не всі позиції найменувань хліба, який, набравши популярності у краснопільчан, витиснув наш місцевий, колись всіма улюблений «Краснопільський». Чому о 5-тій годині ранку жителі вулиці Пушкіна шикуються в чергу, щоб запастись  «Лебединським» на два дні? Далі ще більша черга вже очікує знайому автівку вже по вулиці Осінній і ціла мережа реалізації безцінного продукту із сусідніх районів по Краснопільщині. Чому наш хліб втратив першість?

ЗЛІТ  БЕЗ ПОСАДКИ

1

Рано вранці 21 січня 1988 року Олександр Герасимович Піскайкін злетів з аеродрому Кабула і взяв курс на аеродром Гардез  для виконання бойового завдання … А посадки вже не було. Він і зараз на бойовому посту. Раз ми про нього пам’ятаємо,  пишемо, згадуємо і піднімаємо за нього третій тост, він, звичайно ж, живий. Не дарма кажуть – війна забирає найкращих. Таким був і буде в наших душах наш «Герасимич» …

НЕ УЛЮБЛЕНИЦЯ ДОЛІ, АБО ЯК ЗНАЙТИ РІДНУ ДУШУ У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ЖИТТЯ

3

Більше 15 років працює Раїса Василівна Голова соціальним робітником, обслуговує непрацездатних людей, може вислухати, підтримати, сказати добре слово своїм підопічним, яких у неї більше десяти чоловік і кожен з них зі своєю складною, непростою життєвою історією. Та, як виявилося,  саму Раїсу Василівну доля теж не дуже балувала. Зростала і навчалася у Миропільському інтернаті, часто задавала собі питання – чому із чотирьох дітей своєї матері саме вона опинилася поза родиною? Непрості та незабутні роки молодості, постійна праця, від якої залежало благополуччя її сім’ї, втрати близьких людей…

Доларова свобода. Як зміняться валютні операції?

4

Новий закон «Про валюту», ухвалений депутатами у червні минулого року, нарешті почне діяти. З 7 лютого Нацбанк лібералізує валютний ринок, дозволяючи все, що не заборонено. Однак чи зможуть українціскористатись «валютноюсвободою»?

За лютий субсидіанти отримають від Уряду готівку для оплати комунальних платежів

5

 Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято сьогодні  Кабінетом Міністрів України.

В рубриці «ЦІ ДНІ В ІСТОРІЇ РАЙОНУ» згадаємо, чим запам’ятилсь лютневі дні 1751, 1931, 1947 та 1999 років.

Також на вас чекають сторінка “ВАШЕ ЗДОРОВ’Я”, новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

НАГАДУЄМО, якщо Ви з якихось причин не передплатили «Перемогу» з початку року, але хочете отримувати газету з березня, не забудьте зробити передплату до 25 лютого.

Січневі і лютневі випуски «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети.  

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14