Тільки протягом останньої доби поліцейські викрили сім крадіїв. Зловмисниками виявились жителі Сум, Шостки, Глухова, Бурині, Лебединського і Краснопільського районів.  Цікавило останніх все, що можна потім швидко перепродати – велотранспорт, мобільні телефони, автозапчастини тощо.

 Так, у Сумах поліцейські відкрили кримінальне провадження у відношенні 59-річної жінки, яка обікрала одну з пацієнток місцевої лікарні. Поки  31-річна сумчанка перебувала в кабінеті лікаря, та з кишені її одягу, залишеного в коридорі, поцупила мобільний. Розраховувала вона, що в багатолюдному місці її тяжко буде знайти, але помилилась.

Ще одного «телефонного» злодія викрили і буринські правоохоронці. Ним виявився 23-річний хлопець, який, перебуваючи в гостях у подруги, її обікрав.

Та якщо попередні зловмисники цікавились дрібною технікою, інші п’ятеро з Шостки, Глухова, Лебединського та Краснопільського районів проникали до будинків та гаражів місцевих жителів. Серед викраденого були насоси, льодоруб, велосипед і автозапчастини, які сьогодні вже частково повернуті власникам.

За всіма фактами крадіжок в поліції відкрили кримінальні провадження. Всі зловмисники перевіряються на причетність до скоєння інших майнових злочинів на території районів та області.

Відділ комунікації поліції в Сумській області

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14