Мати власний автомобіль – мрія більшості громадян. Комусь він потрібен як засіб пересування, хтось має намір використовувати його для роботи. Сумська філія ПриватБанку пропонує жителям Сумщини авто у розстрочку. Вже більше року ПриватБанк втілює бажання всіх охочих пересісти за кермо власної автівки за допомогою відновленої програми кредитування нових та вживаних автомобілів.

Акційна пропозиція

Максимально вигідні умови з офіційними автодилерами Nissan, Toyota, Renault, Citroёn, Peugeot и Mitsubishi, SKODA, MAZDA, FIAT, Volkswagen:

– відсоткова ставка – від 0,01% річних,

– мінімальний аванс – від 10%,

– строк – від 1 до 7 років.

Авто з пробігом

Можливість обрати вживане авто з будь-якого сайту продажу автомобілів:

– відсоткова ставка – 23,9%,

– мінімальний аванс – від 10%,

– строк – від 1 до 5 років.

Банк працює з усіма програмами. Для покупки автомобіля досить взяти рахунок в автосалоні і внести аванс в банку. Рештою питань з оформлення документів займається банк самостійно. Також, за умовами договору банк не може підвищити в односторонньому порядку відсоткову ставку із розстрочки, яку клієнт вже оформив. Це – додатковий захист і гарантії для бажаючих придбати авто.

Детальніше дізнатись про автолізинг, а також оформити сам кредит на авто можна, звернувшись у будь-яке відділення ПриватБанку на Сумщині, або за телефоном 0502851533 Володимир Рудяк.