Сервісні центри МВС в Сумській області вперше на території регіону запускають проект«Таємний клієнт»,завдяки якому громадяни зможуть відкрито перевірити роботу державної структури та вплинути на хід розвитку реформи в напрямку сервісу. Наша мета – отримати незаангажовані відгуки як спеціально підготовлених перевіряючих, так і пересічних громадян, аби покращити якість надання послуг.

Сервісні центри МВС в оновленному форматі розпочали свою активну взаємодію з громадянами вже два с половиною роки назад. За цей час нам вдалося переформатувати роботу 5 сервісних центрів МВС в Сумській області.

Останні повністю оновлені та відповідають стандартам реформування: створено єдину візуальну зовнішню та внутрішню концепцію, імплементувані внутрішні правила роботи, в пріоритеті – мінімізація часу при отриманні послуг та переведення їх в онлайн. Оновлення останнього центру, у Глухові, планується протягом цього року.

Таємним клієнтом зможе стати будь-яка людина під час візиту до сервісного центру МВС. Для цього необхідно детально ознайомитися з анкетою-відгуком та критеріями оцінки роботи сервісного центру МВС, відвідати сервісний центр МВС та отримати реальну послугу, заповнити та надіслати анкету-відгук.

Проект передбачає залучення громадян, у тому числі, через соціальні мережі, які сьогодні стали потужним та сучасним каналом для комунікації з клієнтами.

Детальніше про проект:

hsc.gov.ua/guest/,

анкета для заповнення:

hsc.gov.ua/anketa/

 

Під час свого візиту громадянин зможе оцінити: роботу адміністратора за інформаційною стійкою, адміністратора, який надав послугу, екзаменатора (у випадку складання іспиту на право керування транспортним засобом), фахівця Експертної служби МВС, спеціаліста кол-центру Головного сервісного центру МВС. Клієнт також зможе зазначити інформацію щодо зручності навігації, організації роботи сервісного центру МВС, доступності інформації на сайті та консультаційної підтримки у соціальних мережах.

Громадяни зможуть оцінити роботу в наступних сервісних центрах МВС Сумщини: № 5946 (м. Суми, вул. Білопільський шлях, 18/1), № 5942 (м. Конотоп, вул. Вирівська, 19А)та № 5943 (м. Охтирка, вул. Київська, 164В).

Усі відгуки та зауваження будуть опрацьовані в режимі реального часу.

У рамках проекту можна буде перевірити якість надання наступних послуг: реєстрація та перереєстрація авто, отримання посвідчення водія вперше або його обмін, отримання довідки про несудимість, замовлення індивідуальних номерних знаків (повний перелік послуг –за посиланням).

Проект «Таємний клієнт»реалізовується за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні.

Стежити за нововведеннями реформи можна на сайті Головного сервісного центру МВС. За консультаціями звертайтеся на офіційну сторінку в Facebookабо за телефоном (044) 290-19-88.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14